تبلیغات
قیمت بلیط هواپیما خارجی - مطالب خرداد 1397

بهترین ایرلاین خارجی کدومه؟

پنجشنبه 10 خرداد 1397 12:41 ق.ظ   نویسنده : سمیرا نادری      


رقابتی که هرچند هزینه‌هایی برای صاحبان این شرکت‌ها در بر دارد، ولی برنده نهایی آن، مسافرانی خواهند بود که در جستجوی خدمات بیشتر و بهتر برای سپری کردن یک پرواز امن و راحت هستند.

ادامه مطلب
آخرین ویرایش: پنجشنبه 10 خرداد 1397 12:50 ق.ظ
دیدگاه ها ()

معنی اکونومی در بلیط هواپیما

پنجشنبه 10 خرداد 1397 12:24 ق.ظ   نویسنده : سمیرا نادری      


صندلی های اکونومی، صندلی های معمولی بوده و بسته به نوع هواپیما در ردیف های دو سه دو، دو چهار دو یا سه سه در کنار هم قرار گرفته میشود.

معنی اکونومی در بلیط هواپیما در طول پرواز برای آسودگی مسافران و اینکه مسافر تایم خود را به راحتی بگذراند مجله یا روزنامه در اختیارشان قرار می دهند و یا گاهی در سفرهای طولانی تصاویری از جاذبه های ایران و یا یک فیلم کوتاه برای مسافر پخش میشود، اگر پرواز مسافر شب باشد پتو و بالشت در اختیار مسافر قرار میگیرد.

ادامه مطلب
آخرین ویرایش: پنجشنبه 10 خرداد 1397 12:30 ق.ظ
دیدگاه ها ()

راهنمای رزرو بلیط هواپیما برای ارائه به سفارت ها

چهارشنبه 9 خرداد 1397 11:56 ب.ظ   نویسنده : سمیرا نادری      


برای اینکه بتوانید به سایر کشورها به ویژه کشورهای ارویاپی درخواست ویزا بدهید، باید رزرو بلیط هواپیما برای ارائه به سفارت را آماده کنید. داشتن رزرو بلیط هواپیما برای ارائه به سفارت یکی از مهمترین کارهای شما برای مسافرت به اروپاست.

بسیار مشاهده شده که بسیاری از آژانس ها در قبال دریافت مبلغ قابل توجهی از مشتری، اقدام به ارائه واچر صوری جهت ارائه به سفارت می نمایند در حالیکه سفارتخانه ها برای صدور ویزا، صحت کلیه مدارک از جمله رزرو بلیط هواپیما برای ارائه به سفارت را به دقت بررسی می کنند و علی رغم کامل بودن سایر مدارک متقاضی، به دلیل صوری بودن واچر ممکن است از صدور ویزا برای متقاضی خودداری نموده و به اصطلاح درخواست ویزای او را ریجکت کنند.

آژانس هایی هم هستند که در ازای دریافت مبالغ قابل توجهی، اقدام به رزرو بلیط هواپیما برای ارائه به سفارت و ارائه واچر واقعی هتل می کنند. منظور از واچر واقعی، واچری است که اگر سفارت رزرو انجام شده را با هتل چک کرد، درستی واچر تایید شود.

ادامه مطلب
آخرین ویرایش: پنجشنبه 10 خرداد 1397 12:13 ق.ظ
دیدگاه ها ()

درباره وبلاگ


نویسندگان

  • سمیرا نادری(29)